Čítať viac

Široký záberHeat Shot Arrow

Kryštáľovo jasnýHeat Shot Arrow

Očakávajte viacHeat Shot Arrow

Najlepšie riešenieHeat Shot Arrow

Najčastejšie otázkyHeat Shot Arrow

Široký záber
Wider Picture
Globálny dodávateľ inovatívnych technológií

Osvedčený patentovaný výkon produktu


Výkon Heatshot-u bol testovaný v extrémnych podmienkach. Tento ohrievač kvapaliny ostrekovačov prichádza s jedinečným dizajnom. Ak je akýkoľvek produkt tak efektívny, cenovo dostupný a popri tom aj jednoducho integrovateľný, nečudo, že spadá pod ochranu celosvetového patentu.

Určené na zvýšenie bezpečnosti a ochranu prírodných zdrojov


Heatshot nesporí len Váš čas. Šetrí životy aj palivo. Pohotovejší a jasnejší výhľad zvyšuje motoristickú bezpečnoť. Doba voľnobehu je vďaka Heatshot-u výrazne zredukovaná, keďže k čisteniu čelného skla dochádza veľmi rýchlo. Heatshot prináša vyššiu efektivitu prevádzky a úsporu paliva.

Dôstojnosť. Rešpekt. Spoľahlivosť. Dôveryhodnosť


Spoločne. Spoločensky. Sme zodpovední za celosvetový reťazec sietí našej spoločnosti, a preto sa snažíme zabezpečiť bezpečné pracovné prostredie. K zamestancom sa správame s úctou a nefalšovaným rešpektom. Ak je to možné, výroba je šetrná k životnému prostrediu.

KRYŠTÁĽOVO JASNÝ
Wider Picture
Unikátny produkt, ktorému môžete dôverovať.

Využite výhody.


Inštalácia Heatshot-u do automobilu Vám umožní spoznať skutočné výhody nášho produktu za akýchkoľvek podmienok. Sneh, mráz, hmyz, vtáčí trus či olej- to všetko dokáže ohriata kvapalina ostrekovačov očistiť. Je nápomocný i pri čistení zamrznutých trysiek a rozširuje záber ostrekovačov. Zlepšuje výkon stieračov, znižuje trvanie voľnobehu, no predovšetkým, zvyšuje bezpečnosť jazdy.

Využite príležitosť


Skutočná inovácia v automobilovom priemysle je niečo, čo je potrebné využiť. Heatshot zvyšuje bezpečnosť a dáva pracovníkom aj správcom vozového parku skutočný pridanú hodnotu.

Heatshot balenie


Heatshot môže byť namontovaný do Vášho automobilu továrensky, alebo dodatočne. Balenie obsahuje všetko, čo je potrebné na dodatočnú inštaláciu do vozidla. Jednotku Heatshot, inštalačný a užívateľský návod, montážne príslušenstvo.

OČAKÁVAJTE VIAC
Wider Picture
Heatshot: zdroj neočakávaných prínosov.

Zvýšenie bezpečnosti a výkonu


I pri teplote -18°C dokáže Heatshot vyčistiť čelné sklo, a to v priebehu niekoľkých minút. Počas letných mesiacov vyčistí špinu, hmyz a inú nečistotu z čelného skla iba za pár sekúnd. Počas slnečných dní znižuje oslnenie odstránením oparu a šmúh a zabezpečí vodičovi maximálnu viditeľnosť cez čelné sklo. Presvedčte sa sami: pozrite si naše video, ktoré predstavuje zvýšenie efektivity prevádzky, šetrenie výdavkov a potenciálne aj zdravia a životov.

Menej voľnobehu, viac úspor.


Heatshot dokáže v zime vyčistiť čelné sklo tak rýchlo, že voľnobeh je minimálny. Takže môžete očakávať nižšiu spotrebu a pôsobivé úspory paliva. Kratší voľnobeh znižuje opotrebovanie motora. Heatshot je teda jedným z faktorov, ktoré predĺžujú životnosť Vášho vozidla, a tým šetrí výdavky na opravu.

Vyššia bezpečnosť.


Poznáte tú situáciu, keď v procese rozmrazovanie necháte voľne bežať motor, kľúče sú v zapaľovaní a vy na chvíľu niekam odbehnete? Presne to je jeden z prípadov, keď sa Váš automobil stáva jednoduchou korisťou pre zlodejov. Heatshot vyčistí čelné sklo tak rýchlo, že nebudete mať čas z vozidla ani vystúpiť. Menej krádeží znamená väčšiu efektivitu, menej problémov a nižšie poistné.

NAJLEPŠIE RIEŠENIE
Wider Picture
Nič sa nevyrovná výkonu Heatshot-u
Wider Picture
Jednoznačne lepšie riešenie.

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY
Wider Picture
Najfrekventovanejšie otázky ohľadom Heatshot

Môže Heatshot nejakým spôsobom sklo poškriabať či úplne zničiť?


Nie. Heatshot bol testovaný tak, aby sa z neho stal kvalitný a bezpečný produkt.

Koľko energie zariadenie spotrebuje?


V extrémnych podmienkach sa spotreba pohybuje v hodnote 50 Amp v priebehu 30 sekúnd. Pre udržanie teploty je potrebný minimálny výkon. Heatshot spotrebuje menej ako 2 Amp za hodinu

Je Heatshot potrebný ak mám vyhrievané čelné sklo?


Vyhrievané čelné sklo je užitočné iba v počasí, keď je teplota nižšia ako 0°C. Heatshot temperuje zamrznuté rúrky a trysky odstrekovača, a tak Vám zaručí trvalú dostupnosť kvapaliny vo všetkých poveternostných podmienkach.

Ako dlho trvá zohrievanie?


Od úplného začiatku a za veľmi chladných podmienok trvá zohriatie kvapaliny maximálne 30 sekúnd.

Stále budem potrebovať nemrznúcu zmes do ostrekovačov?


Áno. Nemrznúca zmes do ostrekovačov je nevyhnutnou súčastou pre optimálny výkon a prevencia pred zamrznutím nádrže s kvapalinou ostrekovačov. Počas letných mesiacov je prípravok proti hmyzu nápomocný pri čistení.

Môžem si nainštalovať systém aj sám?


Samozrejme. Montáž je relatívne jednoduchá. Môžme Vám však ponúknuť pomoc aj prostredníctvom európskej distribučnej siete.

Ovplyvňuje Heatshot nejakým spôsobom výšku poistného?


Nie, keďže jeho prítomnosť nijako nemení výkon motora.

Kde má byť zariadenie nainštalované?


Do motorového priestoru medzi nádržku a trysky ostrekovača.

Môže byť Heatshot namontovaný do akéhokoľvek typu vozidla?


Doposiaľ sa nám nepodarilo nájsť automobil, ktorý by naše zariadenie nepodporoval. Ponúkame riešenie pre všetky typy vozidiel.

Žiadne ďalšie otázky…